تازه هاي نشر اسفند ??

تازه هاي نشر

کتابفروشي آنلاين کاواک

کتاب حقايق (متني از قرن پنجم يا ششم هجري قمري)

سيروس شميسا | ناشر: قطره

حقايق متني کهن (شايد قرن پنجم يا ششم) از نويسنده‌اي ناشناس است. نسخ کتاب در چين بود. هر چند کتاب در احکام و اخلاق شرعي است اما ارزش ويژه آن در قدمت زبان و احتوا بر لغات نادر و اصطلاحات کهن زبان فارسي مرسوم در ماوراء‌النهر و منطقه سغد است. مصحّح علاوه بر تصحيح کتاب بر مبناي هر سه نسخه موجود و نگارش مقدّمه‌اي مفصّل تعليقاتي هم در معاني لغات کهن و مسائل سبک‌شناسي زبان کهن فارسي بر آن افزوده است.

کتاب پوچي همراه من است

لئونارد کوهن | مترجمان: فرزام کريمي و سوريا جمالي | نشر سيب سرخ
تنها زماني که حامي هر انسان فقير و درمانده‌اي هستيد شاد باشيد چرا که آن‌ها شما را هرگز از ياد نمي‌برند. شما نسبت به فاش نشدن نام‌ها و رازهايشان راز داريد و متقابلا آن‌ها هم از اين موضوع خشنودند و اين فراتر از کمک و پشتيباني آن‌ها است. تنها ياد و نام تو گذر زمان را برايم سهل مي‌کند و با آن آرامش مي‌گيرم و تنها زماني که در حال کمک به افراد تهيدست و تنها هستم تو مي‌تواني من را از سمت گناه به سمت خير و بخشش هدايت کني.

کتاب شبکه امنيتي

هاينريش بل | مترجم: محمدتقي فرامرزي | نشر نو

فريتس تولم را سرنوشت در جايگاه قدرتمندترين شخصيت آلمان غربي نشانده است. شهرت ترس مي‌آورد و دارنده‌اش را آسيب‌پذير مي‌کند. تهديدها بالقوه اما دائمي‌اند. تولم و خانواده‌اش در خانه زنداني شده‌اند و شبکه‌اي امنيتي مسئوليت حفاظت از آنها را بر عهده دارد. بدگماني کل زندگي اين خانواده را فرو گرفته است. در چنين حال و هوايي ا‌ست که با ماجراهاي زندگي اعضاي اين خانواده آشنا مي‌شويم: تولم و همسرش، و دختر و پسر جوانشان، که چاره‌اي ندارند جز اينکه منتظر بمانند ببينند کي و کجا تروريسم بر آنها غلبه خواهد کرد.
از ديدگاه بل، اين رمان بازتابي است از وضعيت اجتماعي مردم آلمان غربي در دهه? سال‌هاي ????. ديلي تلگراف ضمن ستايش از چيرگي کم‌نظير بل بر فرم رمان، شبکه‌ي امنيتي را تحقيقي چندجانبه درباره‌ي قدرت و خشونت، و آزادي و اخلاق توصيف مي‌کند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاورین برتر Michele amozesh دنیای دیجیتال: جدیدترین اخبار حوزه های متنوع تکنولوژی ویستا سازه James خانوده آسمانی قیمت آهن الات ورق سیاه میلگرد و انواع تیرآهن گروه آموزشی آمادگی دفاعی کاشان